Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni

Clash of clans oyunumuza kaldığımız yerden devam edelim. Sırada clash of clans 5 seviye köy düzeni bulunmaktadır. Burada önemli olan geliştirmeleri hızlı yapmaktır. Çünkü artık oyunu öğrendik ve bir sonraki seviyeye ne kadar hızlı geçersek o kadar iyidir. Ara kısımlarda oyalanırsak oyun bizi sıkmaya başlar.

Oyundan sıkılmamanız için ve hızlı gelişim için sizlere bir kaç taktik vereceğim. Öncelikle kupamızı çok yüksekte tutmayacağız. 800-1000 arasında duracak kupamız. Asker olarak da full okçu basıyoruz. Bunları yaptıktan sonra aramaya geçiyoruz ve oynanmayan köyler denk gelen kadar aramaya devam ediyoruz.

Böylelikle çok az bi iksir harcayarak yüklü miktarlarda ganimet toplayabiliriz. Bu sayede gelişme hızlanabilir çok ganimet isteyen envanterler daha kolay bir şekilde basılabilir. Bu da bende size bir tavsiye olsun

Şimdi gelelim clash of clans 5 seviye köy düzenlerine. Her zaman olduğu gibi savunma, ganimet ve savaş düzenlerini sizlerle paylaşacağım. Bunlar oyun tarafından en çok beğenilen düzenlerdir.

Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni

Savunma Düzeni

 

Ganimet Düzeni

Savaş Düzeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir